fb-pixelMožnosti platby | Kostrej
Mixnábytok sa zmenil na Kostrej
Po-Pi: 09:00 - 17:00:

0917 033 033

info@kostrej.sk

logo
0

Možnosti platby

Spôsob platby

Popis platby

Skryté poplatky

 

Dobierka

Za tovar zaplatíte v hotovosti pri jeho preberaní priamo nášmu šoférovi, resp. kuriérovi prepravnej spoločnosti. Platba kartou pri jeho preberaní nie je možná! Akceptujeme platbu v mene EURO.

 

0,00€

 

Bankový prevod

Za Vašu objednávku môžete zaplatiť aj vopred prevodom finančných prostriedkov na náš bankový účet vedený v ČSOB banke. Platba sa realizuje na základe údajov, ktoré Vám boli spolu s registráciou objednávky odoslané na Váš mail. Tovar bude objednaný, alebo odoslaný až po pripísaní finančných prostriedkov na náš bankový účet (prevod z inej banky môže trvať aj 2-3 pracovné dni).
IBAN: SK30 7500 0000 0040 2418 9715

 

0,00€

Online platba

Jednoduchá platba kartou! Pri platbe kartou stačí odpísať z Vašej platobnej karty údaje, ako číslo karty, termín platnosti karty a bezpečnostný kód. Platbu jednoducho zrealizujete sms potvrdením a objednávka sa po rýchlom schválení platby začína spracovávať okamžite.

0,00€

 

Nákup na splátky

U nás môžete nakupovať v pohodlí domova aj na splátky cez splátkovú spoločnosť QUATRO, HOME CREDIT alebo AHOJ splátky. Tovar bude objednaný alebo odoslaný až po schválení Vašej zmluvy s vybranou splátkovou spoločnosťou.
Postup pri nákupe na splátky nájdete kliknutím na tento odkaz.

 

0,00€