fb-pixelO nás | Kostrej
Mixnábytok sa zmenil na Kostrej
logo
0

O nás

Vitajte na našom webe www.kostrej.sk =)

    sme radi že ste si vybrali práve náš web a urobíme vštko preto aby sme naplnili všetky Vaše očakávania.

Naša spoločnosť funguje od roku 2000 kedy sme sa rozhodli otvoriť našu kamennú prevádzku v Michalovciach. Neskôr sme sa presťahovali a od roku 2008 fungujeme na našej vynovenej predajni, ktorú nájdete na Vajanského ulici v Michalovciach. Na predajni nájdete kompletnú ponuku nábytku na vybavenie Vášho domu alebo bytu a ochotný personál, ktorý Vám vždy rád pomôže Približne od roku 2010 fungujeme aj ako internetový obchod, ktorý Vám ponúka profesionálne služby.

Nájdete nás: ulica S.H. Vajanského 65, 071 01 Michalovce

Otváracie hodiny predajňa: PO-PI: 09:00 - 17:00

Infolinka pre eshop: PO-PI: 09:00 - 17:00

Prevádzkový čas skladu: PO-PI: 07:00 - 15:00

 

Prečo práve my?

  • BEZPEČNÁ DOPRAVA - na dovoz tovaru používame vlastné dopravné prostriekdy, ktoré sú špeciálne upravené tak, aby sa tovar pri praprave nepoškodil. Vybavujeme preto minimálne množstvo reklamácii ktoré najčastejšie vznikajú pri preprave tovaru.
  • BEZPEČNÁ MANIPULÁCIA - v našej firme zamestnávame vlstných šoférov, preto sa nemusíte báť, že nábytok Vám privezie cudzí šofér ktorý ani nevie aký tovar Vám doviezol.
  • BEZPEČNÉ PLATBY - na našom webe platíte iba prostredníctvom overených platobných brán, ktoré sú certifikované.
  • BEZPEČNÉ VRÁTENIE - všetky vrátenia tovaru vybavujeme kladne, častokrát vrátený tovar odvážame z adresy klienta našimi dopravnými prostriedkami po dohode s klientom a finančné prostriedky sú vrátené maximálne do troch dní.
  • BEZPEČNÉ ÚDAJE - všetky Vaše údaje, ktoré nám poskytujete na vybavenie Vašej objednávky sú u nás v bezpečí. V prípade potreby Vám garantujeme úplne vymazanie Vašich údajov.
  • BEZPEČNÝ TELEFÓN - nevyužívame služby nahrávania hovorov, preto sa u nás Vaše hovory nezaznamenávajú.
  • BEZPEČNÁ REKLAMÁCIA - 99% reklamácii riešime výmenou alebo dodaním nových dielov na Vaš adresu, u Vás preto nevznikajú žiadne náklady s vybavením reklamácie. Každý podnet, ktorý nám príde ohľadom nevyhovujúceho tovaru riešime infividuálne, no vždy k spokojnosti klienta.